Warmińsko-Mazurski Tydzień Kariery 2025
20 października w Olsztynie odbyła się konferencja inaugurująca Warmińsko-Mazurski Tydzień Kariery 2025 pod hasłem „Siła relacji międzyludzkich – jak nie dać się samotności?”. Podczas wydarzenia wysłuchaliśmy bardzo ciekawych wystąpień: prof. dr hab. n. med. Błażej Misiak opisał złożone zjawisko samotności w prelekcji „Samotność – problem XXI wieku”, dr Anna Hryniewicz zwróciła uwagę na wagę emocji w wystąpieniu „Przełamywanie barier w kontaktach międzyludzkich w społeczności szkolnej”, Waldemar Skorupka podszedł do tematu z perspektywy rynku pracy w wykładzie „Kultura organizacyjna a relacji w pracy. Dobre praktyki budowania i pielęgnowania relacji w firmie”, a Maja Kornel przedstawiła sposoby na jak najlepsze wsparcie klientów w prelekcji „Zasoby klienta w budowaniu relacji z innymi – wspieranie klientów przez doradców zawodowych”. Konferencję zwieńczyła dyskusja panelowa z myślą przewodnią „Czy relacje mogą być sposobem na samotność i sukces zawodowy?” prowadzona przez Marzenę Radzką-Wiśniewską. Dziękujemy za inspirujące wydarzenie!


