Dzień Edukacji Narodowej
15 października w Teatrze im. A. Sewruka odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Jak co roku nagrodzeni zostali nauczyciele wyróżniający się swoim zaangażowaniem na rzecz rozwoju i edukacji młodych ludzi. Pracownicy naszej Poradni i tym razem zostali docenieni następującymi odznaczeniami:
Nagroda Ministra Edukacji: psycholog, doradca zawodowy dr Magdalena Gliniecka-Rękawik
Medal Złoty za długoletnią służbę: pedagog Jolanta Piłat
Medal Srebrny za długoletnią służbę: pedagog Alicja Kowalczyk
Medal KEN: psycholog Natasza Wojtaszek
2025/10/16 1:36:40


