Dzień Edukacji Narodowej

1000067494

15 października w Teatrze im. A. Sewruka odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Jak co roku nagrodzeni zostali nauczyciele wyróżniający się swoim zaangażowaniem na rzecz rozwoju i edukacji młodych ludzi. Pracownicy naszej Poradni i tym razem zostali docenieni następującymi odznaczeniami:

Nagroda Ministra Edukacji: psycholog, doradca zawodowy dr Magdalena Gliniecka-Rękawik

Medal Złoty za długoletnią służbę: pedagog Jolanta Piłat

Medal Srebrny za długoletnią służbę: pedagog Alicja Kowalczyk

Medal KEN: psycholog Natasza Wojtaszek

2025/10/16 1:36:40