Działania z okazji Tygodnia Przeciwdziałania Przemocy
W ramach współpracy placówek na zaproszenie Bursy nr 4 w Elblągu specjalistki Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 1 włączyły się w działania realizowane w ramach ogólnopolskiej akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej pod nazwą „Tydzień Przeciwdziałania Przemocy”. 2 i 9 października 2025 odbyły się zajęcia dla młodzieży szkół ponadpodstawowych – podopiecznych w/w Bursy. Tematyką psychoedukacyjnych zajęć warsztatowych były „Cyberprzemoc w sieci” oraz „Emocje, jak sobie z nimi radzić?”. Zajęcia prowadzone przez psycholożkę PPP1 p. Katarzynę Truszkowską i psycholożkę – terapeutkę p. Joannę Gawlicką kolejny raz przybliżyły zagrożenia cywilizacyjne i spotkały się z dużym zainteresowaniem oraz aktywnością uczestników.
2025/10/19 8:38:47


